class="rtl services-template-default single single-services postid-754 elementor-default elementor-kit-1 elementor-page elementor-page-754">

طراحی سایت

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four

چرا طراحی وب سایت مهم است؟

وب سایت شما ویترین بزرگ کسب و کار اینترنتی شماست. اگر میخواهید کاربرانتان خدمات و محصولات شما را بهتر ببینند و از شما خرید کنند پس باید ویترین خود را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید. ما به شما کمک می کنیم وب سایت خود را به شکلی کاربر پسند و کاملا حرفه ای پیاده سازی کنید. مراحل طراحی سایت را به اختصار برای شما بیان خواهیم کرد.

طراحی وایر فریم

در مرحله وایر فریم ساختار کلی صفحات به همراه امکاناتی که باید در هر صفحه قرار بگیرد در قالب یک طراح شماتیک به کارفرما نمایش داده می شود .

طراحی گرافیک وب

در مرحله ی طراحی گرافیکی، طبق وایرفریم تایید شده ، گرافیک وب سایت آماده می شود. طراحی گرافیکی با سبکی به روز و خلاقانه پیاده سازی می شود.

ارائه نسخه دمو

پس از تایید طرح گرافیکی، دمو وب سایت مطابق با طرح گرافیکی تایید شده وب سایت آماده خواهد شد. در دمو کلیه امکانات دیزاین عینا پیاده سازی می شود.

ارائه نسخه نهایی

در این مرحله نسخه نهایی وب سایت که به صورت داینامیک شده می باشد پس از تست و کنترل نهایی توسط تیم فنی به کارفرما محترم تحویل داده می شود.

چرا طراحی وب سایت مهم است؟
https://www.saheranco.com/wp-content/uploads/2020/04/main-banner2.png

ویژگی های طراحی سایت در ساحران

ساخت سایت با ساحران ویژگی های متمایز و جذابی را به وبسایت شما خواهد داد تا خیالتان از بابت آینده و نحوه نتیجه گیری سایتتان راحت شود.

 • ساخت سایت ریسپانسیو

  ما وب سایت شما راه به گونه ای طراحی می کنیم که تمامی کاربران با انواع گوشی ها و تبلت ها بتوانند به راحتی وارد سایت شده و از گشت و گذار در وبسایت شما لذت ببرند. طراحی واکنش گرا یا ریسپانسو وب سایت از مهم ترین اصول اولیه طراحی یک سایت حرفه ای است که توسط تیم ساحران به شدت رعایت می شود! راحتی کاربران شما برای ما مهمترین دغدغه است!

 • طراحی سایت زیبا و خلاقانه

  ما وب سایت شما را با جدیدترین و خلاقانه ترین طراحی های گرافیکی برای سایت طراحی می کنیم. طراحی یک سایت زیبا باعث می شود کاربران جذب برند شما شوند. بسیاری از کاربران در اولین برخورد با یک سایت تصمیم می گیرند به مشتری تبدیل شوند و یا با یک کلیک وب سایت را ببندند! پس فرصت بستن سایت را با طراحی زیبا، از کاربران خود بگیرید.

 • طراحی وبسایت با امنیت بالا

  امنیت یک وب سایت باید کاملا حرفه ای و برنامه ریزی شده باشد. ما در واحد طراحی سایت ساحران طبق جدیدترین پروتکل های امنیت طراحان وب، امنیت وب سایت ها و پلتفرم های تحت وب مشتریان خود را تامین میکنیم. امنیت بالا از مهمترین ویژگی های یک وب سایت حرفه ای است. یک وب سایت ایمن به راحتی میتواند از اطلاعات کاربران خود محافظت کند.

 • پنل مدیریت ساده و حرفه ای

  اگر میخواهید وب سایت خود را با یک پنل ساده و در عین حال حرفه ای مدیریت کنید ساخت سایت خود را به ساحران بسپارید. ما در طراحی وب سایت های خود علاوه بر راحتی کاربر، راحتی مدیر وب سایت را در مدیریت محتوا و ویژگی های سایت در نظر میگیریم. سرعت بالا ، کاربر پسندی و امکانات زیاد از جمله ویژگی های پنل های مدیریت وب سایت های ساحران است.