class="rtl services-template-default single single-services postid-752 elementor-default elementor-kit-1 elementor-page elementor-page-752">

مدیریت (ادمین) پیج اینستاگرام

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four

مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام، یکی از عمده‌ترین مسائلی است که بسیاری از کارفرمایان فعال در این منطقه به آن توجه داشته‌اند. فروش و تبلیغات اینستاگرام به‌ راحتی اتفاق نمی افتد باید برنامه‌ریزی دقیقی داشت. استفاده از دانش و تجربه به شما کمک می کند در مسیر درست قرار بگیرید و به راحتی میزان فروش خود را به بالاترین سطح برسانید. گروه تبلیغات ساحران با دارا بودن کادری مجرب و متخصص، توانسته است نظر بسیاری از مشتریان را جلب نماید. کافی است تا حوزه تخصصی خود را اعلام کنید تا ما به بهترین روش ممکن شما را در امر مدیریت پیج خود در فضای مجازی یاری نماییم.

تولید محتوا هدفمند

یکی از مهم‌ترین مسائلی که باید به آن توجه کنید تولید محتوا در اینستاگرام است. این موضوع تا اندازه‌ای مهم است که بهتر است آن را به عهده شخصی متخصص در این زمینه بسپارید.

بررسی کیفیت محتوا

باید توجه داشته باشید که تولید محتوا اینستاگرام باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد به خصوص اگر تبلیغات اینفلوئنسری را در برنامه اینستاگرام خود داشته باشید.

مدیریت پیج اینستاگرام
https://www.saheranco.com/wp-content/uploads/2020/04/main-banner1.png

مدیریت پیج اینستاگرام و ترفندهای افزایش فالوور

تعداد بالای فالوورها، لایک ها و کامنت ها می‌تواند تا حد زیادی به افزایش فروش در حوزه اینستاگرام و کسب سود منجر گردد. زیرا این مسئله نمایانگر اعتبار شما خواهد بود. در زیر به برخی از تکنیک‌های افزایش فالوور، لایک و کامنت اشاره خواهیم کرد:

 • مدیریت پیج اینستاگرام با فعالیت روزانه

  برای داشتن تعداد زیادی از کاربران شبکه اینستاگرام، باید در این فضا فعالیت بالایی داشته باشید. بهترین تعداد پست‌های ارسالی در طول روز، انتشار حداقل 3 محتوای یونیک، جذاب و مخاطب پسند است. شما به عنوان مدیر پیج اینستاگرام باید کاری کنید که کاربران همیشه شما را به بهترین روش به یادآورند. کم بودن فعالیت شما در میدان پر رقابت اینستاگرام می‌تواند به فراموش شدنتان منجر شود. از آن طرف، ارسال مطالب بیهوده و بی‌ارزش موجب خواهد شد تا افراد شما را آنفالو کرده و زمان خود را برای شما صرف نکنند.

 • جذب کامنت های مرتبط با اکانت های واقعی

  کی از روش‌هایی که می‌تواند به شما در دیده شدن کمک کند این است که در زیر پست دیگر افراد کامنت های مفید بگذارید. این کار نشان‌دهنده فعال بودن صفحه شما بوده و همچنین به دیده شدن پیج توسط افراد دیگر نیز کمک می‌کند.

 • انتخاب زمان درست انتشار پست و استوری

  یکی از موضوعاتی که می‌تواند در ذهن مخاطبینتان نظم برقرار کند، در نظر گرفتن زمانی خاص برای ارسال پست است. با این روش، افراد رأس ساعتی خاص، منتظر ارسال محتوایی جذاب از سمت شما خواهند بود. برای مثال رأس ساعت 9 صبح، 16 عصر و 22 شب برای کاربرانتان محتوایی ناب ارسال کنید و به آن‌ها نشان دهید که باوجود مشغله‌های زیاد، هرگز آنان را از یاد نخواهید برد و برای آنان برنامه‌ریزی خاصی را در نظر گرفته‌اید.

 • منشن کردن افراد مطرح با فعالیت مشابه

  یکی از روش‌هایی که می‌تواند به افزایش فالوور اینستاگرام کمک نماید این است که افراد فعال در صفحه را به تگ کردن و دعوت کردن از دوستان خود تشویق کنید. برای این کار می‌توانید جایزه‌ای در نظرگیرید و یا با روش‌هایی همچون بازی و سرگرمی آنان را ترغیب به تگ کردن دیگر افراد نمایید.