class="rtl services-template-default single single-services postid-750 elementor-default elementor-kit-1 elementor-page elementor-page-750">

طراحی اپلیکیشن موبایل

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four

طراحی اپلیکیشن با ساحران

با خیال راحت طراحی اپلیکیشن های اندروید و IOS خود را به گروه برنامه نویسی ساحران بسپارید.

طراحی اپلیکیشن اندروید

امروزه تعداد زیادی از کاربران فضای وب را افراد دارای گوشی های هوشمند اندروید تشکیل می دهند. ما در ساحران پیاده سازی انواع برنامه های اندرویدی حرفه ای را با به روز ترین تکنولوژی های برنامه نویسی سیستم عامل اندروید انجام می دهیم.

طراحی اپلیکیشن IOS

محبوبیت بالای گوشی های برند اپل، کاربران این نوع گوشی هوشمند را افزایش داده است. اگر علاقه مند به طراحی برنامه تحت سیستم عامل ای او اس هستید ما در ساحران در بالاترین سطح کیفیت اپلیکیشن ای او اس شما را طراحی و پیاده سازی خواهیم کرد.

طراحی PWA

ما در ساحران برای ارائه خدمات کامل به مشتریان خود امکان پیاده سازی انواع وب اپ ها را نیز فراهم کرده ایم. با طراحی وب اپ شما میتوانید پاسخگوی نیاز کاربران اندروید و ای او اس خود تنها با یک نسخه باشید.

طراحی اپلیکیشن با ساحران
https://www.saheranco.com/wp-content/uploads/2020/04/work12.jpg

ساخت اپلیکیشن موبایل یا وبسایت؟

اگر قصد راه اندازی کسب و کار آنلاین خود را دارید حتما این سوال را از خود بپرسید که ساخت اپ برای مشتری شما مزیت بیشتری دارد یا ارائه خدمات از طریق وب سایت؟ برای پاسخ به این سوال میتوانید نمونه های موفق کسب و کار خود را رصد کنید و یا درباره نیاز مشتری تحقیق بیشتر کنید.

 • بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن کدام است؟

  تنوع شرکت های طراحی اپ نسبت به شرکت های طراحی وب سایت کمتر است. دلیل آن هم این است که برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل پیچیدگی های خاص خود را دارد که هر شرکتی قادر به انجام آن نیست. بنابراین برای ساخت اپلیکیشن حرفه ای باید با دقت شرکت طراحی اپلیکیشن مورد نظر را انتخاب کنید.

 • سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید

  برای سفارش ساخت اپلیکیشن android ابتدا باید امکانات مورد نیاز برای ساخت اپ اندروید توسط مشتری مشخص شود. پس از آماده سازی امکانات اولیه لیست موارد برای تیم فنی اندروید ارسال شده و پس از بررسی امکانات درخواستی هزینه و زمان پیاده سازی حدودی برنامه برای اندروید مشخص میشود. پس از برگزاری جلسات مختلف تحلیل فنی در نهایت قیمت و زمان بندی دقیق پروژه اندروید به مشتری محترم اعلام می شود.

 • هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل چگونه محاسبه میشود؟

  آن چیزی که تعیین کننده هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل است امکانات فنی پلتفرم و میزان نیرو لازم برای پیاده سازی اپ می باشد. گاها مشتریان از تیم ما انتظار دارند با ارائه چند خط توضیح شفاهی از امکانات مورد نظر اپلیکیشن، تیم فنی بتواند سریعا هزینه اپلیکیشن را محاسبه کند. باید گفت برای سنجش قیمت پروژه اپلیکیشن تنها راه ارائه لیست کامل از امکانات درخواستی و روندهای پروژه است. ما با دریافت این لیست که به آن اصطلاحا امکانات پروژه یا فایل RFP می گوییم قیمت و زمان حدودی پیاده سازی اپلیکیشن را برای مشتری محترم برآورد میکنیم

 • بررسی امکانات پروژه

  اولین مورد قابل بررسی در تعیین قیمت یک پروژه امکانات مورد درخواست آن است. که تفاوت قیمت و زمانی بالایی خواهد داشت.

 • تعداد نیروی لازم و زمان انجام

  یک پروژه طراحی اپلیکیشن به میزانی که نیروی بیشتر را در زمان بیشتری به کار گیرد هزینه تمام شده بالاتری خواهد داشت.

 • پلتفرم ها و زبان های برنامه نویسی

  هم اکنون غالبا اپلیکیشن ها برای موبایل های اندروید و ios طراحی میگردد و همچنین روش های جدیدی نیز برای ساخت اپلیکیشن موجود است.